Na modnoj kavi s Tihanom: Kriteriji za manekenstvo Odgovori

• 21.11.2009. 23:59:52 #1

Ariel
    Godine: N\A
    Pošalji privatnu poruku
    Sve to stoji ali kako je meni smješan ovaj izraz tanke po kojem je gosp.Tihana baš poznata lmao šta ne zvuči bolje vitke? :) ili je toliko strašno reći mršave? heh pa šta nije mršavost pozitivna stvar?
    I am as vain as I allow
  • 22.11.2009. 2:36:06 #2

LULU
    Pošalji privatnu poruku
    Pravi modeli su djevojke koje nose Victoria secret revije, zene s oblinama al opet mrsave, a ne ova isprana i gladna lica krzljavih nozica koja se nalaze u Talia agenciji i rade za sliku u novinama a ne honorar koji im pripada!
  • 22.11.2009. 9:55:44 #3

photorama
    Pošalji privatnu poruku
    pogledaj si malo koje su ti nove cure na reviji od VS... iste one koje na drugim revijama izazivaju komentare o anoreksiji.
    Kao i uvijek, sve ovisi o tome kako ih se prikaze.
  • 22.11.2009. 16:04:22 #4

jedna
    Pošalji privatnu poruku
    ...mene bas iskreno zanima,ako cura nemoze uspjeti ako je niska kako je onda twiggy koja je pokrenula revoluciju kada se pojavila među seksipilnim, oblim curama uspjela...zivcira me kada umanjuje vrijednost niskim curama i smatra se da one nemogu uspjeti... grrr no no šmrc šmrc
  • 23.11.2009. 1:50:44 #5

LULU
    Pošalji privatnu poruku
    Da to je istina ali bile su jednamozda dvije koje su pretjerano mrsave...Miranda i Marissa...ove ostale su zene s oblinama....sve je to ok ali ne stojim kod misljenja gđe Tihane kako bi sve djevojke trebale zivjeti na listu salate da bi imale karijeru......

jedna...slazem se s tobom....nije na Kate Moss pretjerano visoka...ima ih jos.....poanta je da je to jos samo kod nas neka teorija da manekenka mora biti žirafa.....tj djevojke niti ne dobe priliku okusati se u tom svijetu a mozda su stvorene za modela .....
  • 23.11.2009. 22:48:58 #6

jedna
    Pošalji privatnu poruku
    a zato sta je Hrvatska glupa zemlja..zivcira me to...Bas sam jednu curu pitala sta se bavi modelingom,vec dugo: ako ovdje tesko uspjes s visinom od 1.64,65,66m kak tek onda van i ona mi je rekla da vani puuno lakse nego ovdje..neznam sta Hrvatska misli...ak su midiken i talia vec agencije koje su najbolje u Hrvatskoj i ako se po njima ravnaju sve ostale ne kuzim zasto one nebi pocele s tim,vjerojatno bi to pokrenulo sve ostalo,pa tako i posao za te nize cure,jer moze i niska cura biti mrsava i nositi stikle od 10 cm i bit ce zgodna i ljepa,zivcira me sta kod nas jedino uspiju nize cure ak su neke zvijezde... npr. Nikolina Pisek nosi revije a niska je,mada na netu pise da je ona 173cm iako ja u to nevjerujem... komentirajte sta god hocete na ovo,virjeđajte me..boli me briga..ja samo iznosim svoje misljenje...Hrvatska je zaostala zemlja...daleko je ona od EU...A CURE KOJE IZGLEDAJU DA IH NEBI PUSTILA S KRAVAMA SU MANEKENKE JER SU VISOKE..KATASTROFAAAAAA
  • 25.11.2009. 3:02:41 #7

LULU
    Pošalji privatnu poruku
    Ha ha haha s ovom se zadnjom recenicom u potpunosti slazem..........a kad smo kod nasih niskih tzv manekenki, Fani je jos niza pa je odnosila revije i revije.....a i npr. Lorena Cavar iz Sandra agencije koja nosi i snima non stop!!!!!!
  • 25.11.2009. 14:36:44 #8

jedna
    Pošalji privatnu poruku
    pa da...ja sam kod sandre vec mjesec dana i nisu me jos nijedom pozvali na casting nekakav,ja bas u inat necu jos raditi book jer zasto bi ak me nemoze ni jednom nazavti da dodjem bar da vidim sve to kak je to jer mi je prvi put..pa sad nestpljivo cekam,al valjda ce uskoro nesto biti...a u vezi ruznih manekenki pa znam ih jako puno(ruznih) al necu imenovati jer mogu bit na ovom forumu...a jesi ti u nekoj agenciji? a koliko je Fani visoka?
  • 25.11.2009. 15:08:15 #9

Ariel
    Pošalji privatnu poruku
    Što se tiče lošeg castinga za VS na 1.mjesto bi stavila Dorotheu Barth Jörgensen...ona nosi revije i trenutno je među onima koje su odnosile najviše revija u sezoni. A dajte ju pogledajte. Skroz prosječna cura da ne kažem ružnjikava.

meni je baš bljuv hm neznam šta je VS casting directorima..ovo pustiti...to je pojam ljepote i seksepila? I don't think so...

naspram ovih je nula
    I am as vain as I allow
  • 25.11.2009. 19:16:31 #10

jedna
    Pošalji privatnu poruku

ima VISINU pa misli da ima i LJEPOOTU..presmijesno..a daleko je od onoga sta znaci ljepo ....a definitivno mogu nać 1000000 cura koje su troduplo ljepse od nje samo sta su nize i nista....al eto..sugava cinjenica s kojom se necu nikad pomiriti dok god se ne promjeni :) ..ja bi sad stavila sliku cure koja je katastrofaa,a ide po revijama i ima puno posla,iz Hr.je... ruznija od ove definitivno...onda si mozete predociti sliku kakva je :(...vjerojatno ko je nju odabrao da bude manekenka i da bude u __________ agenciji je sljep