|
|
|
Photo galery
ELFS-i otvorili dućan
| Pitanje jesu li spremni odrasti vječno razigrani ELFS, kraljevi dobre zabave i spektakla, napokon je dobilo svoj pozitivni odgovor |
 Malina Grahek i Nadja Božić u kampanji DYNASTY FOREVER Nakon više od tri godine zajedničkog rada talentirani dvojac ELFS sinoć je otvorio svoj prvi ekskluzivni dućan, a otvaranju je kumovala njihova najpoznatija klijentica - pjevačica Severina. Posljednjih nekoliko godina modni dvojac ELFS, iza kojeg stoje Ivan Tandarić i Aleksandar Šekuljica, pravo je osvježenje domaće modne scene. Originalnim i s nestrpljenjem očekivanim kolekcijama iznova oduševljavaju ljubitelje mode. Pristupajući modi kao zabavi uvijek uspiju spojiti kreativnost, orginalnost i razigranost.
Kolekcija za zimu 2009/10 prikazana na nedavno održanom Cro a porteru inspirirana je 80-tim godinama prošlog stoljeća i tada popularnom američkom TV sapunicom DINASTIJOM. Iako kolekcijom prevladavaju tamniji tonovi, razigrani tonovi i dalje ju čine prepoznatljivom ELFS kolekcijom.
U posljednjoj kolekciji dizajnerski je dvojac veliku pažnju poklonio materijalima čija je posebnost da su napravljeni prema njihovim vlastitim zamislima što predstavlja veliki pomak u njihovom radu. Osim uvijek prisutnih haljina, jeansa i t-shirt majica, posebni akcenti u kolekciji stavljeni su na zimske jakne s pravim krznom u umjetnim bojama. |
 Anita Dujić Za najnoviju kolekciju snimljena je i kampanja čije su glavne zvijezde modeli Nadja Božić, Malina Grahek i Vedran Kos. Snimanje je povjereno vrsnoj fotografkinji Mare Milin, make up je djelo Simone Antonović, dok je za hair style zaslužna Lana Škurić.
ELFS dizajnerski dvojac čine Aleksandar Šekuljica (24) i Ivan Tandarić (27). Njihova suradnja započela je 2006. godine. Modni dizajn na Tekstilno-tehnološkom fakultetu u Zagrebu diplomirali su ove godine, a svoj dosadašnji rad do diplome nazivaju “praksom o vlastitom trošku”.
Otvorenje dućana uveličali su po mnogima najatraktivniji hrvatski showbizzeri i showbizzerice - uvijek medijima zanimljiva Severina i seksipilna Nikolina Pišek, zatim Neven Ciganović, Tihana Harapin Zalepugin, bivša Miss turizma Anita Dujić s dečkom Ivanom Veljačom, bratom Jelene Veljače, Ivona Brnelić te mnogi drugi poznati uzvanici, među kojima svakako valja spomenuti i poznatu modnu kritičarku Zoricu Živković-Farinu kao i nezaobilaznog Sašu Joku.
U galerijama pogledajte posljednju modnu kampanju i prijatelje modnog dvojca ELFS koji su prisustvovali otvranju!
|
| | Ivan, Aleksandar i Severina |
|
|
|