Naslovnica | O nama | Impressum | Oglašavanje | Kontakt | Forum
interview
uređenje interijera
putovanja
kolumna
izbori ljepote
zanimljivosti
preporučujemo...
IMAGE proFASHION
kod frizera

Marketing

naslovnica    lifestyle    preporučujemo...
Galerija slika Downloads Pošalji prijatelju Ispiši èlanak
IN&OUT lista (28.09.09)
Prihvatiti kritiku i poslušati savjet!
28.09.2009.  |  by Dalibor VitasPhoto by www.wordpress.com
Prošloga tjedna održani su neki od castinga za predstojeća modna događanja, dok su neka druga modna događanja već završila. U skladu s time posvetit ćemo dio naše IN&OUT liste djevojkama i mladićima koji nose revije, dio onima koji ih pohode i dio svima onima koje tako nešto ne zanima pa krenimo.

IN

1. ZNATI PRIHVATITI KRITIKU

Ovo samo rijetkima polazi za rukom i tu mislim na kritiku bilo koje vrste i neovisno o čemu se radi. Svrha svake kritike koja je konstruktivna i s argumentima jest da sljedeći put bude bolje. Ništa više niti manje od toga.

Ovo nadam se čitaju prije svega svi oni koji tek namjeravaju pokazati svoj rad. Kritici čija god bila ne treba dopustiti da vas obeshrabi, ali se nad svakom treba zapitati.

Na našem portalu možete čitati vrlo iscrpne i vrlo konstruktivne kritike (bilo pozitivne ili negativne) kako domaćih tako i stranih modnih imena i događaja. Bez zadrške, maksimalno otvoreno, s izrazito dobrim namjerama.
2. SACHER U BEČU

Svako putovanje ili izlet ne mora imati uvijek imati smisao ili povod. Nekada je dovoljno poželjeti prošetati nekim ulicama, pojesti slasticu svojstvenu za neki kraj,...

Mi smo za sljedeći vikend odabrali Beč, vrlo lagano, bez užurbanosti i trčanja po dućanima. Kolač, ručak, odmor u lijepom hotelu, posjet zološkom vrtu, izložbi i šetnja uz prekrasne građevine. Izvještaj ćete naravno pročitati na našem portalu.
3. BURBERRY

Prošla je najiščekivanija revija London Fashion Weeka i Burberry je dobio mnogo više pozornosti nego što bi dobili da su ostali u Milanu.

Reviju je pohodila i Victoria Beckham, a čini nam se kako je Anna Wintour samo zbog nje stigla u London.

Bailey je ponovno oduševio i ponudio jednu od najboljih kolekcija. Iako se radi o sljedećem ljetu, mi vam nešto s Burberry potpisom savjetujemo već ovoga tjedna.
OUT

1. PRESREĐENI NA CASTING

Mnoge djevojke na casting dolaze vrlo sređene - najnovije sandalice na visoku petu, haljinice i malene torbice. Make up je brižno nanesen, a kosa 'ispeglana'. Cure, većina dizajnera to ne voli!

Savjetujemo vam traperice koje vam odlično stoje i ocrtavaju liniju tijela, udobne ravne tenisice tipa Startas i gore jednostavna košulja ili t-shirt. U torbi možete ponijeti i cipele visokih potpetica, ako vas zatraže da prošećete i u njima.

Kosa mora biti čista, uredna i raspuštena, a make up minimalan. Svi vas vole vidjeti prirodne, "prazne" poput slikarskog platna. Tada će dizajneri najbolje znati koju vam odjeću, make up i frizuru namijeniti.
2. LOŠ ODNOS S MODELIMA

Backstage je mjesto gdje se provede nekoliko sati prije revije i ono što se događa u njemu jednako je važno kao i ono što će se dogoditi na pisti. Komunikacija i pozitivna energija dizajnera i modela mora biti neupitna.

Ponašajte se prema djevojkama i dečkima kao da su vam djeca, u smislu da uvažavate njihove potrebe i da nemaju osjećaj vješalice za odjeću. Bit će ugodno vama, a svaku vašu sugestiju ili uputu oko načina hoda na pisti i sličnog, puno će lakše prihvatiti.
3. "FASHION" DEČKI

Nova generacija usudio bih se reći. Radi se o mladićima u dvadesetim godinama koji nemaju nikakvo modno obrazovanje, u životu rade neke savim druge stvari, studiraju neke druge fakultete, no uporno se žele baviti modom.

Samo malen broj njih to i zaslužuje s obzirom na svoj prirodni talent, ali ogromna većina zapravo djeluje smiješno. Uvijek se zapitam gledajući ih kako skakuću po raznim modnim eventima što im to u životu treba?

Zar su nazadovoljni svojim drugačijim odabirima? Misle li da je svijet mode samo šampanjac i skupa odjeća? Misle li da je to glamuroznije nego biti primjerice odvjetnik ili liječnik?

Pa dragi moji, kao odvjetnici možete imati mnogo glamurozniji život od nekog dizajnera, a još ste k tome anonimni.

No dobro, ako baš toooliko volite hodočastiti po svim mogućim revijama, a nije vam to posao ili struka, bar ne skačite oko onih pista s takvim ushitom. Vjerujte samo kod nas je modna revija događaj za izaći onako malo van. Vani se u tom poslu ne skakuće.

Ovo se tiče i svih onih kojima su svjetla piste najdraža svjetla na kugli zemaljskoj, pa zahvaljujući vrlo čudnom ukusu pojedinih dizajnera istom i šeću. Bilo bi mnogo bolje da energiju troše na nekim drugim primjerenijim mjestima.

Ukupno 15 komentara.   |  Pročitaj  |  Komentiraj

Prijava korisnika
Korisničko ime
Lozinka
   
Vezani članci

Marketing